piektdiena, 30. augusts, 2024Vārda diena: Alvis, Jolanta, Samanta
crest1 crest2

Latvijas čempionāts rollerslēpošanā 2024

Pievienots: 30.08.2024

24.-25.augustā slēpošanas un biatlona centrā ,,Cēsis” Priekuļos notika Latvijas čempionāts rollerslēpošanā un FIS sacensībās pieaugušajiem, kurā piedalījās Krāslavas novada Sporta skolas audzēkņi.

24.augustā 5km garā distancē klasiskajā stilā ļoti labu sniegumu uzrādīja Adriāna Šuminska, kurā starp sievietēm FIS grupā izcīnīja 2. vietu un uzvarēja  starp juniorēm, bet Evija Radivinska ieņēma 5.vietu starp juniorēm. Starp jaunietēm Valērija Burceva svinēja uzvaru un ieguva 5.vietu starp sievietēm FIS grupā. Savukārt Janai Volkai bronzas medaļa Latvijas čempionātā starp sievietēm. 10km garā distancē Mārtiņš Severīns Vecelis izcīnīja bronzas medaļu starp junioriem. S16 vecuma grupā Ariāna Tribisa 3,6km garā distancē ieguva 6.vietu, no jaunākajām meitenēm labāko sniegumu 1,8km garā distancē uzrādīja Evelīna Kripašova, kurai 12. vieta.

25.augustā visi sacentās brīvajā solī vidēja garuma distancēs. Adriānai Šuminskai 10km garā distancē sudraba medaļa Latvijas čempionāta starp juniorēm un trešā vieta FIS grupā starp sievietēm. Evija Radivinska starp juniorēm ieguva 4.vietu, bet Valērija Burceva starp jaunietēm izcīnīja sudraba medaļu. 15km garā distancē starp junioriem Mārtiņš Severīns Vecelis izcīnīja bronzas medaļu. S16 vecuma grupā Ariana Tribisa uzrādīja labu sniegumu un ieguva 4.vietu 5,4km garā distancē. S14 vecuma grupā labako rezultātu no krāslaviešiem uzrādīja Inese Pitrāne, kura ieņēma 11.vietu.