trešdiena, 7. augusts, 2024Vārda diena: Alfrēds, Fredis, Madars
crest1 crest2

Annas kauss 2024

Pievienots: 06.08.2024

26. un 27. jūlijā norisinājās nakts strītbola un pludmales volejbola sacensības „ANNAS KAUSS” Annas dienu ietvaros.

26. jūnija vakarā strītbola turnīrā piedalījās 6 komandas. Sīvas cīņas izskaņā līderu pozīcijas aizņēma – 3. vietā Andris Mileika, Mārtiņš Mileika un Krišs Vasermans, 2. vietu ieņēma Raivis Kuzņecovs, Andrejs Puzanovs, Artūrs Pitrāns un Aigars Kromāns, bet 1. vietā ierindojās Oskars Bluks, Rihards Punculis, Arnis Pokšāns un Edgars Puteklis.

27.jūlija rītā iesākās vīriešu un sieviešu pludmales volejbola sacensības, kurās piedalījās 3 sieviešu un 10 vīriešu komandas. Sieviešu sacensību izskaņā 3. vietu ieņēma Anželika Gribute un Simona Zemlicka, 2. vietā ierindojās Jana Poļaka un Olga Dmitrijeva, bet 1. vietu izcīnīja Ērika Kučere un Maria Vaļuma. Tikmēr vīriešu sacensībās 3. vietas ieguvēji ir Oskars Kozlovskis un Artjoms Maļinovskis, 2. vietu ieņēma Artūrs Pitrāns un Arnis Igaunis, bet 1. vietu nopelnīja Mārtiņš Konošonaks un Sandis Vilcāns.

Neskatoties uz karstumu un lietu, turnīru laikā bija sajūtams tikai sacensību un draudzības gars, ko veidoja gan dalībnieki, gan atbalstītāji. Turnīrs stiprināja pilsētas garu un ļāva atdzimt sporta tradīcijām Dagdas pilsētas svētkos. Balvas dalībniekiem sagādāja pašmāju alus darītava brūzis „MURZA” un SIA Fravia.