ceturtdiena, 18. jūlijs, 2024Vārda diena: Rozālija, Roze
crest1 crest2

Aicina darbā Tehnologu-normētāju!

Pievienots: 23.10.2015

Latvijas lielākā virsdrēbju šūšanas fabrika, kas ražo augstākās kvalitātes sieviešu modes apģērbus Eiropas modes namiem, aicina darbā:

Tehnologu - normētāju

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt tehnoloģisko procesu secību;
  • Izstrādāt laika normas;
  • Paraugu, jaunu modeļu sagatavošana ražošanai;
  • Esošo tehnoloģiju pilnveidošana;
  • Kvalitātes kontrole darba procesa gaitā;
  • Kvalitātaes konfliksituāciju risināšana.

Galvenās prasības:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība apģērbu tehnooģijas vai/un ražošanas specialitātē;
  • Iepriekšējā darba pieredze atbilstošā amatā un uzņēmumā kurš nodarbojas ar apģērbu ražošanu;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
  • Labas organizatoriskās prasmes;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru gan informācijas apstrādē, gan meklēšanā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu lielā un perspektīvā ražošanas uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Darba vietu Krāslavā, Sporta ielā 8.

CV un pieteikuma vēstules  ar norādi uz amatu "Tehnologs" sūtīt uz e-pastu: agnese.ozola@nemosewing.lv. Vairāk informācijas pa tālr. 26404745.

Jauna aptauja

Jūlijs - 2024
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
19
20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
pirmdiena, 01.07.2024
trešdiena, 03.07.2024
08:30 Izstāde
otrdiena, 09.07.2024
sestdiena, 20.07.2024

Dienas foto

  • Anatola Kauškaļa foto