trešdiena, 17. jūlijs, 2024Vārda diena: Aleksejs, Aleksis
crest1 crest2

Aicina darbā iepirkumu speciālistu/-i

Pievienots: 13.01.2016

 Latvijas lielākā virsdrēbju šūšanas fabrika, kas ražo augstākās kvalitātes sieviešu modes apģērbus Eiropas modes namiem, aicina darbā iepirkumu speciālistu/-i

Pienākumi

  • Panākt materiālu (audumu, furnitūras un palīgmateriālu) iepirkumu izdevīgākos noteikumus.
  • Savlaicīgu piegādi.
  • Nodrošināt pietiekošu un kvalitatīvu informācijas apmaiņu ar noliktavām, klientu aģentiem, ražošanas vadītāju un raž. sagatavošanas grupu (eksperimentālo cehu).

 Prasības

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība apģērbu tehnoloģijā, ekonomikā vai uzņēmējdarbībā.
  • Latviešu, krievu un ļoti labas angļu valodas zināšanas.
  • Labas datorprasmes.
  • Pozitīva un smaidīga personība.
  • Strukturēta pieeja problēmu risināšanā.
  • Uz klientu orientēta domāšana.

Piedāvājam

  • Stabilu atalgojumu.
  • Darba vietu: Krāslavā, Sporta ielā 8.
  • Dzīves vietu, ja tāda nepieciešama.
  • Stabilu un uzticamu darba devēju.
  • Garantētu visu nodokļu nomaksu.

 CV un pieteikuma vēstules  ar norādi uz amatu „Iepirkumu speciālist/-e” sūtīt uz e-pastu: agnese.ozola@nemosewing.lv līdz 25.01.2016. Sīkāka informācija pa tālruni 26404745.

Jauna aptauja

Jūlijs - 2024
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
18 19
20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
pirmdiena, 01.07.2024
trešdiena, 03.07.2024
08:30 Izstāde
otrdiena, 09.07.2024
sestdiena, 20.07.2024

Dienas foto

  • Anatola Kauškaļa foto